Detekce úniku plynu
a narkotizace
Funkce Welcome HOME
Bezdrátová identifikace
Pohybové senzory proti
neoprávněnému vniknutí
Senzory proti neoprávněnému vniknutí
Měření stavu plynových lahví
MENU

Michal Provázek s.r.o.

Člen skupiny MICOM CS Group
I. P. Pavlova 126

Olomouc

Česká republika

  

+420 730 898 003

 

email: info(at)caraguard.cz
web: www.caraguard.cz

CaraGuard je komplexní systém pro dohled nad Vaším mobilním domovem. Systém je navržen speciálně pro obytné vozy a karavany. Umožňuje sledovat vše, co potřebujete pro bezpečný a snadný život v pohybu. V aplikaci Vašeho mobilního telefonu s OS Android nebo Apple iOS můžete pak vše jednoduše na dálku sledovat.

 

K dispozici je také webová aplikace, která umožňuje prohlížet projeté trasy, zaznamenává ujetou vzdálenost a upozorní Vás na nutnost provedení servisní prohlídky.

 

Váš karavan či obytný vůz automaticky rozpozná Vaši přítomnost a přizpůsobí tomu střežící systémy. Vše zajišťují moderní bezdrátové identifikační přívěsky a řídící jednotky naší vlastní technologie, která je vyvýjena předními vývojáři a je vyráběna na území České republiky. V systému je aktuálně provozováno přes 3000 jednotek, což dokládá vysokou kvalitu naší práce.

 

Při neoprávněné manipulaci s Vaším obytným vozem nebo karavanem Vás systém obratem informuje na Váš mobilní telefon. CaraGuard Vás chrání i když zrovna spíte. Pokud se v interiéru objeví nepovolené množství plynu, automaticky vyhlásí poplach. CaraGuard Vám také automaticky posvítí, když se přiblížíte k vozidlu.